Hiç Pişman olmadım

eşimi aldatıyorum çünkü,,,o aldatılmayı haketmeyen düzgün bir kadın....tersine dünya hepimiz böyle degilmiyiz


Benzer İtiraflar

pişmanım
evliyim ama eşimi malesef duygusal olarak aldattım.. pişmanım
Devamı >>
of ya
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 26.11.2011 22:05:25

Okuyan : 9985
aldatıldım
Benim 4 yıllık bir ilişkim vardı,birbirimizden uzaktaydık,beni sürekli çok sevdiğini söylüyordu fakat ben sevdiğimi hiç belli etmiyordum,onunla doğru düzgün ilgilenemiyordum fakat ona çok güveniyordum.Benden sürekli gelip ailesi ile tanışmamı istiyordu fakat benim okulum henüz bitmediğinden ötürü buna cesaret edemiyordum,ailemden habersiz birşey yapmak istemiyordum.Bu yıl okulu bitirip onu istemeye kararlıydım ,ve bunun için dönem başından beri elimden geleni yapıyordum,sonra bu hep ayrılmaya bahane arar gibiydi sonunda da benden ayrılmak istediğini söyledi,bunun üzerine burdn çıkıp onunla konuşmaya görüşmeye gittim gelmemi istemiyordu,fakat bilmediğim birşey olduğunu farketmiştim.Herneyse gittim ve görüştük beni hala sevdiği gözlerinden okunuyordu,sarıldı bana ve barıştık sonra bursaya döndüm bir kaç gün sonra bana telefonunu kapatacağın
Devamı >>
erdal
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 23.01.2012 18:46:21

Okuyan : 27783
sıkldım kimse yokmu
bynlar selamlar
Devamı >>
guck
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 20.08.2011 23:54:10

Okuyan : 5027
umutsuz ask
mrb ben 29 yasında bir gencim. 3 yıl önce benden 4 yas büyük evli 2 cocugu olmasına ragmen oldukca güzel seksi bi kadınla tanıstım. Aramızdaki iliski kocasının kendisini ihmal etmesi ve ilgisiz davranması nedeniyle aska dönüstü. Son 1 seneye kadar aramızda cinsellik diye bisey yoktu sadece liseli asıklar gibi fırsat buldukca gezip egleniyoduk. Ama son zamanlarda defalarca iliskiye girdik ve her iliskiye girince saatlerce bosalmadan devam ettigim icin kadınlıgını bende tattıgını söylüyor. Hem sanslı hem sanssızım. Sizce?
Devamı >>
cancan
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 07.06.2013 23:31:17

Okuyan : 17290
Nasıl olur anlamıyorum
Bence evlilik iyi bir şey değil.Hele severek evlenmek dahada kötü.üstüne üstlük birde çocuk olursa durumunuz dahada vahim.Evet kabul ediyorum ben mutsuz bir erkeğim.Buna sebeb veren eşim. İlgi alakası başka bir erkekle olursa mutlu.Zaten onun başka bir herifle gece gündüz mesajlaşmasını yakalamamın bir sebebide bu yüzündeki mutluluk ve enerji ifadesiydi.Ne kadar aralarında duygusal bir şey geçmedi desede o suratındaki enerji ve mutluluk senin ne haltlar yediğinin ve elin adamını mesajlaşmalarla bağlamaya çalıştığının durumu.Erkeklere sesleniyorum eğer evliyseniz Eşiniz çalışıyorsa, eşinizde enerji ve mutluluk ve güzelleşme belirtileri varsa DİİKKAT..Kontrolleri sıklaştırın.Birde şunu anlamıyorum evlilikte heyecan yokmuşta.Nedir anlamıyorum heyecan .Bizi anamız babamız heyecan yaşayarakmı büyüttü.Başkalarında heyecan arayarakmı büyüttü.İbret alın onları Akıllı olun bayanlar.
Devamı >>
Paranoyak oldum
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 03.05.2012 12:03:19

Okuyan : 7687