Hiç Pişman olmadım

eşimi aldatıyorum çünkü,,,o aldatılmayı haketmeyen düzgün bir kadın....tersine dünya hepimiz böyle degilmiyiz


Benzer İtiraflar

babam annemi aldattı
Kampanya mesajını bulmam için telefonunu bana verdimişti babam , istediği mesajı ararken gözüme "aşkım" yazan bir mesaj ilişti, kayıtlı olmayan o numaradan bir çok kez aşkım diye mesaj gelmişti . Yurt dışında bir sevgilisi varmış! Babam annemi aldatıyormuş! Boşanmanın imkansız olduğu bir evlilikte yapmam gereken tek şey, annemin duymamasını sağlamak ve uygun bir anda bunun hesabını babamdan sormak olacak. O hepimizi aldattı ya çoçuklarını karısını hepimiziii!
Devamı >>
Aldattı
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 11.08.2012 17:32:00

Okuyan : 10728
Kendi yapti
Ben 24 yasimdayim. Kocami sevmeyerek evlendim. 6 yillikda evliyiz. Kocam ilk aylar iyiydi sonra cok kotu oldu. Ben kedim cirkinim desem hayir guzelim. Yatakda cok iyiyim kocam sevmez yenilikleri hep monoton olmaq ister. 6 yilda beni baya bi aldatdi basqalariyla. O kadar kizdim bende 2014 yillinin ilk ayinda ilkxosuma gelenle yatdim. Pismanmiyim hayir. Sonra bu ayda basqasiyla tanisdim. Bu defa kizginlikla yox isterek yaptim. Bu evelkinnnen farklidir. Hem davranislariyla , bana karsi ilgisiylede. Kocam bunu fazlasiyla hakediyor.
Devamı >>
Sukara
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 15.03.2014 10:51:05

Okuyan : 68421
EVLİYİM AMA SEVGİLİM İÇİN CANIMI VERİRİM..:) ÇOK KÖTÜYÜMM
2 Yıllık evliyim ill k. valıdemlerle oturuyordum sonra ayrıldım çalışmaya başladım arkadaşımın sevgilisinin abisi oluyor bitanem :) yağmurlu bi havaydı ilk yürüdüğümüzde ama o yol hiç bitmesin istedim şimdi beni suçluyorsunuz kadınlarda aldatırmı diye merak etme kardeşim aldatır nasılmı eşin saat 8 de dede moduna girip uyuyorsa sana vakit ayırmıyorsa canı istediği zamn ilşkiye girip kızdığı zaman karısına orusbu diyen ve ailesinin yanındA Küçük düşürüp onu korumayan bi eş ama benim bitanem doğanm elimden tuttuğu gibi ailesinin içine seher benim ömrüm ama tek sorun evli ama ben onu seviyorum eğer seheri kızınız gibi görmeyip surat asıp hep bişeyler iima ederseniz benide yok sayın doğan gibi bi oğlunuz yok dedi adanalılar 12 kardeşler hepsini tanıyorum eşimle sorunum oldugu zaman annesiyle dertlesiyorum o öyle mukemmel bı kişi ki doğum günü
Devamı >>
SEHER
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 13.04.2014 21:10:09

Okuyan : 112670
yokmuuuuuuuuuuu
güzel antalya ılk tanıyacağım bayanla büyük bir zevkle aldatacayım .. sanırım bu film atın ıntıkamı olacak..
Devamı >>
akdeniz
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 31.08.2011 02:29:16

Okuyan : 5178
Hasrete
sen gibimi acaba :) gercekten ölesin ama
Devamı >>
orfi
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 17.08.2011 00:16:40

Okuyan : 4622