masum kocam

sevgilimle akşama kadar beraber olduk akşamda beraber olmak isteyen kocama çok yorgun oldugumu söyledim


Benzer İtiraflar

Yaz Aşkı
Aşkım sen yaz tatılınde aılenın yanına gıdınce ben cok yalnız kaldım ve ilişki yaşamak ıstedım başka bir kızla tanısıp daha ılk karsılasmamız da deliler gibi öpüstük ve ıkıncı karsılasmamızda dokunmadıgım yer kalmadı ama yaptıklarımdan cok pişmanım..,bırde su an hala berabersek bıl kı ben senı cok ama cok sevıyorum çok delikanlı kızsın Cadım benım :)
Devamı >>
Yalancı Romantik
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 21.12.2012 11:23:06

Okuyan : 3457
YASAK
Ben yasak bi ilişki içindeyim bunu burdan sizinle paylaşmak istedim sakın sizde yapmayın.batak gibi bişey battıkça batıyosun hergün biraz daha.. aşk güzel bi duygu ama yasak yada günah olmadan güzel ben onu çok seviyorum tabi oda beni.. ayrı yerde ayrı şehirlerdeyiz onunla ama kalbimiz beraber heran onunlayım nereye kadar hayat götürürse gidicem bu can bu tende oldukça o benim bende onun olucam ALLAH affetsin :(:)seviyorum hemde çokk çokkkkkk:):):):):)
Devamı >>
suzi
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 05.06.2011 17:04:48

Okuyan : 3244
duramıyorum
Kendimi tutamıyorum ve kullanılma aşağılanma hissi kontrolümü kaybetmeme neden oluyor. İlk tanıştığımız günden beri aldatıyorum kocamı. Nadirde olsa pişmanlık hissediyorum ama açlığım pişmanlığımın uzun sürmesine izin vermiyor. Bal ayımızda bile aldattım kocamı ve ondan sonra gittikçe artarak devam etti. Birlikte olduğum erkekler kocamdan daha iyi bile değiller. Hiç olmayacak adamların bana sahip olmaları beni delirtiyor ve düzgün düşünemiyorum. Sonum ne olucak acaba
Devamı >>
suzi
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 05.06.2011 17:17:53

Okuyan : 4976
Bunu Bana nasıl yapar
Eşimin sonu İ açılımıyla biten kamu kuruluşunda M.... harfli bir herifle gece gündüz mesajlarını telefon trafiği kontrollerinde yakaladım.Ne kadar inkar etsede aralarında bir şey varmıdır yokmudur bilemiyorum ama aldatmaya meilli bir eşim var bunu hissediyorum .Bir daha yakalarsam evliliğimiz kesin bitecek.Evliliği bu kadar basite indirgeyen bir eşle ne kadar dayanırım bilmiyorum.Bir buçuk yaşında kızımız var ama hareketlerine dikkat etmesse yakında boşanacağız gibi gözüküyor.Birde erkeklere derler ama evlilikte hiçbir hata yapmadan düzgünce bir yaşam sürerken böyle bir olay şaşırtıcı ve üzücü.Beni kaybetmek üzere haberi yok uyuzun..
Devamı >>
paranoyak oldum
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 03.05.2012 11:32:11

Okuyan : 3394
Aldatıyor beni
Ben 15 senelik evliyim ve 1tane çocuğum var henüz 6 yaşında erken evlendim şu anda 30 yaşındayım eşimde 34 yaşında birbirimizi deli gibi seviyoruz aşığız ama son zamanlarda iyice agresifleşti sinirli tavırlar sergiliyor tanıyamaz oldum onu telefonda benden gizli biriyle konuştuğunu far ettim sessizce konuşuyodu icime şüpe düştü o duştayken telefonunu kurcaladım ama bulamadım kim olduğunu ama eminimki beni aldatıyo artık sevmiyo beni sırf kızım için bu duruma katlanmak zorundayım onun geleceği için bunu yapmalıyım
Devamı >>
serap
Kategori : Aldatma

İ. Tarihi : 13.04.2013 22:44:27

Okuyan : 6507